nezavazne konzultace černé

Konzultace nezávazně

Zdarma probereme Vaši představu a sestavíme nezávaznou kalkulaci.

5 let referenci černé

5 let v procesu

Již pátým rokem pracujeme s myšlenkou vývoje a konstrukčním provedením luxusních dřevěných výrobků pro kočky a již máme za sebou stovky výrobků.

od tezby po montaz černé

Od těžby po montáž

Všechny dřeviny používané na kmenové konstrukce kočičích stromů WoodKocoura jsou přes celý proces od počáteční těžby až po konečnou montáž provedena námi. Garantujeme původ a cestu.

tvrdy cesky masiv černé

Tvrdý český masiv

Na stavbu našich kočičích stromů WoodKocoura používáme pouze námi vytěžené tvrdé listnaté dřeviny z lesů a ovocné stromy ze zahrad (dub, buk, habr, javor, třešeň, jabloň, …). Nepoužíváme kupované, chemicky mořené či impregnované palisády ani levné nevysušené měkké listnaté dřeviny.

suseni s pribehem černé

Sušení s příběhem

Naší předností je využívání sušárny u jednoho z nej tesařů v okolí, v Cheznovicích, u mého Kamaráda Pavlíka Čermáka a také na nedalekém odborném učilišti, kde jsem před dvěma desítkami let začínal se studiem truhláře. Nyní se sem s láskou vracím x krát do roka jako pyšný zákazník a mohu vám na desetinu procenta garantovat vlhkost vody vázané v kmenech našich produktů.

rucni prace černé

Ruční práce

Všechny naše výrobky jsou kus po kuse vyráběny přímo na míru potřebám a představám našich kočičích klientů. Kdo za výrobkem stojí a s jakým cílem mu prošel pod rukami vnímáme vždy s nedílnou součástí produktu. Když už přemýšlíme, je to pro to, ne že bychom si nevěděli rady, ale abychom zachytili maximální prostorové vnímání výrobku do daného prostoru.

detailni zpracovani černé

Naše vyvíjené technologie

Jedna z našich předností je vývojová etapa, kde jsme se sami od něčeho propracovali až do nynější podoby značky WoodKocoura. Nespočet již prožitých zkušeností a námi odzkoušených postupů, či námi vymyšlených technologií nás řadí mezi ty nejlepší. Stále se hodláme učit a do budoucna vymýšlet nové a nové inovace v naší jedinečné tvorbě originálního designového nábytku pro kočky.

nase-vyvijene-technologie-cerny

Detailní zpracování

Našim cílem je dosáhnout esteticky funkčního propracování a čistých spojů bez viditelných vrutů a kování.

hrejive-technologie

Hřejivé technologie

Výběrové exkluzivní materiály používané na polštáře a pelíšky mají měkkou a tepelně hřejivě stálou vlastnost.

co kus to original černé

Co kus, to originál

Žádná sériová výroba, žádné rychlé či usnadňující procesy. Každý výrobek má své energické kouzlo, své prostorové vnímání a své jedinečné poslání, kde se meze nekladou.

mansestr

Manšestry

Kvalitní zátěžové manšestry používané na pohovky se širokým pruhem od 10 mm s hřejivou odezvou dostanou při doteku každou kočku a v prostoru působí maximálně elegantně.

sisalove-provazy

České sisalové provazy a lana

Po mnoha letech zkušeností s oťukáváním dodavatelů a výrobců po celé české republice jsme našli toho správně zásadového a profesionálního. Česká výroba provazů a lan s prověřenou historií a legendou nám dává jistotu ve vysokém zpracování gramáže, pletení a navinování, a tím Vám můžeme garantovat vysokou odolnost a 100% čistotu.

kvalitni-povrchove-upravy

Šití s celoživotní praxí

Naše čalounice jsou ostřílené ve svém oboru a svou práci odvádějí s maximálním zpracováním na detail. Veškerá ruční práce je kvalitou “ staré školy “ a české preciznosti.

vlastni-siti

Povrchové úpravy světové úrovně

Od počátku jsme experimentovali s různými způsoby povrchové úpravy a již můžeme říci, že jsme již pár let nastolili tomuto přítrž. Již třetím rokem pracujeme se značkou OSMO. Navštěvujeme semináře, školíme se v šetrných a absolutně nezávadných povrchových úpravách, aby Vaše kočka nebyla nijak vystavena chemikáliím.

mobilita

Mobilita je pro nás důležitá

Na spodku stromu záleží a my to víme, no a v případě, že vlastníte velké plemeno koček je toto tuplovaná informace! Stabilní těžké základny z truhlářských zátěžových překližkových deskových materiálů nám z drtivé většiny umožňují žádné kotvení do zdiva a s přísností káži, že nikdy naše stromy nebudou muset být kotvené to podlah.

Neváhejte nás kontaktovat

Líbí se vám naše výrobky? Máte jakýkoliv dotaz? Spojte se s námi.


strom@woodkocoura.cz
+420 602 209 708