Doplňky

Kromě škrabadel s odpočívadly nabízíme i řadu doplňků, kterým můžete škrabadlo vyšperkovat, nebo své kočce dopřát komfort výjimečného pelíšku. Povrchové ošetření dřeva u všech doplňků provádíme pouze šetrnými přírodními nátěry vhodnými pro použití na dětský, tudíž i kočičí nábytek.

Lávka pro kočky

Dřevěné lávky

Lávky vyrábíme ze smrkového masivu o různých rozměrech v kombinaci s kokosovým vláknem nebo sisalem o průměru 6 mm. Dřevěné stupínky prokládáme odřezky z větví použitého stromu a vše navrtáváme, abychom zbytečnými spoji a kováním nenarušili 100% přírodní vzhled stromu.

Poličky

Poličky vyrábíme z březové překližky v nejrůznějších rozměrech, tvarech a barvách dle vašeho přání. Na viditelných místech spojujeme lamelováním, zadní závěsné části se montují vruty.

Polička pro kočky
Odpočívadlo pro kočky

Kocourovo letiště

Pelíšek v podobě letiště? A kdo říká, že si váš kočičák nemůže užít komfort pořádné postele? Pokud chcete pro svou kočku nebo kocoura skutečně speciální místo pro odpočinek i s miskami na krmení, naše letiště je to pravé. Postel vyrábíme z březové překližky spojované laminováním. Peřinky šijeme ručně z vybraných materiálů na zakázku dle vašeho výběru.

Polstrování a povlaky

Na zakázku šijeme ručně kromě kočičích peřinek také polstrování a potahy. Při výběru materiálů dbáme na jejich prvotřídní kvalitu, používáme zejména plyšové a manšestrové látky.

Polstrování a polštáře pro kočky

Poptávkový formulář.

Doplněk

Osobní údaje

  • Doplněk
  • Osobní údaje

Informace o doplňku

Vyberte doplňek

Barvy stromu WoodKocoura

Barva

V případě výběru (Jiná barva), napište jakou

Počet dřevěných lávek

Počet poliček na zeď

Typ polstrování

Druh látky

Napište barvu látky

Informace o Vás

Jméno a Příjmení

Ulice a č.p.

Město

Telefonní číslo

Email

Při použití tohoto formuláře souhlasíte s uložením a odesláním Vašich dat. Tyto data jsou zpracovány pouze z důvodu poptávky a její vyřízení. Nejsou odesílány třetím stranám.